Так пройшли весняні канікули цього року у Григорівській ЗОШ

26 березня, у перший день весняних канікул, відбулося засідання атестаційної комісії. Згідно плану роботи школи та графіку атестації педагогічних працівників у Григорівській ЗОШ атестувалося двоє вчителів: Сивцева Оксана Миколаївна та Кинаш Алла Іванівна.  Атестаційною комісією І рівня було прийнято рішення про клопотання перед атестаційною комісією ІІ рівня щодо присвоєння кваліфікаційної категорії Сивцевій О. М. «спеціаліст вищої категорії» та підтвердження звання «старший вчитель»; Кинаш А.І. – «спеціаліст вищої категорії». Бажаємо колегам успіхів під час атестації комісією ІІ рівня, яка відбудеться 5 квітня 2018 року.

28 березня відбулась педагогічна рада №3 з питань громадської активності учнівської молоді.

29 березня упорядковували територію школи.

30 березня провели оперативно-методичну нараду при заступнику директора з навчально-виховної роботи.