Герої живуть поряд з нами

Павлівська ЗОШ  завжди гостинно відчиняє двері для учнів, батьків, колишніх випускників, гостей. 22 березня  завітав  до школи Брода Анатолій Петрович, колишній випускник,старший сержант, який нині перебуває в зоні АТО.З почуттям гордості він пройшовся шкільними коридорами, згадав чудові шкільні роки, завітав до свого рідного класу, мав нагоду посидіти за партою,що сидів у свої шкільні роки, згадав вчителів, які навчали його. Згодом   відбулася зустріч  учнів  з Анатолієм  Петровичем, яку підготував Білецький В.О. З глибоким сумом та болем в очах учасник АТО ділився з учнями спогадами, що пережив разом зі своїми побратимами за час, проведений в зоні АТО. Програму заходу супроводжували виступи школярів. В кінці зустрічі школярі висловили подяку за мирне небо над головою та відвагу , за цілісність та незалежність нашої держави, а також побажали повернутись скоріше додому  з перемогою. Відповідаючи на запитання,  намагався у доступній формі розповісти учням про життя на війні, про допомогу волонтерів, про солдатську єдність, братство, про військові будні. Від імені бійців щиро подякував  учням, вчителям, батькам, волонтерам за матеріальну і моральну підтримку і зазначив, що вона для воїнів є надзвичайно важливою.