День села Строганівка

День Захисника України, День Українського козацтва та Покрова Пресвятої Богородиці такі свята святкують 14 жовтня в Україні. А жителі Строганівки ще святкували День народження свого села.

В цьому році святкування розпочалося із змагань серед сіл Григорівської сільської ради (Присиваської ОТГ). Було проведено змагання з волейболу на базі Строганівської ЗОШ І – ІІІ ступенів. Перемогу здобула команда села Григорівка. Після волейболу по двоє представників від команди прийняли участь в турнірі з тенісу, де також перемогли представники від села Григорівка. Після змагань відбувся святковий концерт.

Для участі в концерті було запрошено учасників самодіяльності  сільських Будинків культури громади. Була проведена святкова лотерея, а також конкурс на найсмачнішу страву. Всіх поварів було нагороджено подяками.

На святі було поздоровлено і вручено подарунки сім’ям, які в цьому році святкують 10 -, 20 - , 30 - , 40 – річну річницю спільного життя.

Жителів та гостей села поздоровляли: голова Григорівської сільської ради (Присиваської ОТГ) Сергій Кліщевський, в.о. старости с. Строганівка Світлана Загороднюк.

Також на свято завітали голова ГО « Громадський центр «Нова генерація» Оксана Глєбушкіна та експерти Ольга Жукова та Наталія Дорофєєва.

Сергій Кліщевський з нагоди Дня народження села всім строганівцям зробив подарунок – кошти на облаштування у сільському Будинку культури куточка села.

Всіх присутніх на святі пригощали смачною юшкою.

Після концерту на подвір’ї будинку культури було організовано святкову дискотеку.