Науково-практична конференція: «Староста – лідер, адміністратор, представник інтересів територіальної громади», 18-19 вересня 2017 року в м. Дніпро.

18-19 вересня 2017 року в м. Дніпро проходить науково-практична конференція на тему: «Староста – лідер, адміністратор, представник інтересів територіальної громади», в рамках реалізації U-LEAD з Європою “Програма для України - розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку”, організований "Центром розвитку місцевого самоврядування", на чолі з директором Оксаною Сілюковою.

Делегатом від нашої громади виступила в.о. старости с. Іванівка – Панкіна Тетяна Іванівна. Програма заходу дуже цікава та насичена:

1.Інститут старости: основні регламентуючі положення, законодавчі новації, ключові цільові завдання  діяльності.

2.Повноваження, функції, управлінські завдання та обов’язки старости у контексті перших досягнень реформи місцевого самоврядування в Україні, подальші кроки з урахуванням передового європейського досвіду.

3. .Інструмент “Стратегії та проекти”: участь старости у  формуванні стратегій та проектів реалізації цілей стратегії.

4. Інструмент “Співробітництво громад”: можливості та переваги міжмуніципальної співпраці на старостинських округах.

5.Інструмент “Запозичення корисного досвіду розвитку громад”:  спільноти практики.

6.Інструмент ”Професійний розвиток старост» :  нові виклики та можливості  професійної діяльності старости об’єднаної громади".

7. Інструмент формування бюджетів участі.

8. Роль старости у розвитку інфраструктури старостинських округів

9.Особливості надання нотаріальних послуг в ОТГ  у контексті роботи старости громади

10.Створення нових робочих місць на старостинському окрузі шляхом створення нових об’єктів.

11.Житлово-комунальна сфера діяльності старости: водозабезпечення старостинського округу

12. Забезпечення доступності адмінпослуг  на старостинських округах.

13."Роль старости у забезпеченні співпраці структурних підрозділів виконкому ради громади  щодо розгляду звернень громадян".

14.Основи діяльності старости як представника інтересів територіальної громади

15.План дій старости громади. Стратегія і тактика комунікацій з радою та виконавчим комітетом ради громади.

Бажаємо організаторам та учасникам продуктивної співпраці!