Як природа випробовувала на міцність та готовність до непередбачуваних погодних умов Присиваську ОТГ.

Дата: 06.03.2018 11:50

22-25 січня та 27-28 лютого, 1 березня на Херсонщині були складні погодні умови та об’явлений «червоний рівень небезпеки». Присиваську ОТГ не оминула негода й також був сильний сніг, пориви північно-східного вітру, хуртовини, снігові замети, на автошляхах ожеледиця. Сільський голова Кліщевський С.О. та працівники комунальних підприємств «Струмок» та «Павлівське» оперативно реагували на надзвичайну ситуацію та всі ці дні боролись з наслідками негоди. Розчищали дороги державного та місцевого значення від снігу (в селех громади та дорогу загального користування від смт. Чаплинка до Новомиколаївки Новотроїцького району) . На ліквідацію наслідків негоди було виділено дизпаливо з місцевого бюджету, згідно протоколу засідання постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Також Чаплинська селищна рада виділила 60 літрів дизпалива та Чаплинська районна державна адміністрація - 60 літрів дизпалива. Не стояли осторонь проблеми і відразу надали дизпаливо на розчищення автошляхів від снігу місцеві підприємці Чоботару О.Ю. (40 л.) та Чоботару А.В. (35 л.). Сільський голова Кліщевський Сергій Олександрович висловлює щиру вдячність усім, хто брав безпосередню участь у ліквідації наслідків негоди та приватним підприємцям за їх небайдужість та соціальну відповідальність.