Ремонт Павлівського ясла-садка "Малятко"

З 14.08.2017 року за кошти місцевого бюджету в Павлівському ясла-садку "Малятко" було розпочато капітальний ремонт. До цього ремонт проводився лише косметичний. За фінансової підтримки ФГ «Зіярешат»  було придбано 3 дверей. За час ремонту вже було замінено підлогу з плінтусами в 4 приміщеннях, яка перебувала в аварійному стані та потребувала негайного ремонту. Також було пошпакльовано всі стіни та стелю садочка, зроблено відкоси вікон, поклеєно шпалери в кімнаті відпочинку та кімнаті для ігор дітей.

В ході роботи було прийнято рішення перепланувати коридор з встановленням перегородки, що дозволило виділити окреме місце для роздягальні та харчоблоку. Ремонт ще триває, але більша частина роботи, що потребувала найбільшого капіталовкладення вже зроблена. Відкриття ясла-садочка «Малятко» заплановано на початок 2018 року.

Завідувач Кліщевська Світлана Леонідівна дуже вдячна сільському голові Кліщевському Сергію Олександровичу за підтримку та негайність вирішення проблеми, завдяки чому було негайно виділено кошти та зроблено величезний об’єм роботи. Адже діти-це головне, тому і робиться вся необхідна робота для комфортного перебування дітей у закладі.

Окрема подяка висловлюється ФГ «Зіярешат» за спонсорську допомогу, що надана Павлівському ясла-садочку «Малятко».