Увага !Діє програма "Власний дім!

З метою втілення державної політики у сфері житлового будівництва в сільській місцевості, соціально-побутового облаштування села та на виконання Указу Президента України від 27 березня 1998 року № 222/98 «Про заходи щодо підтримки індивідуального житлового будівництва на селі» в області реалізовується регіональна програма індивідуального житлового будівництва на селі та поліпшення житлових умов сільського населення «Власний дім».

Григорівська сільська рада розпочинає співпрацю з «Обласним фондом підтримки індивідуального житлового будівництва на селі» головою якого є Пронін О.Т.

Звертаємось до вас дорогі жителі громади !

Всі, хто бажають отримати кредит на утеплення будівель на умовах кредитування по програмі «Власний дім» просимо звертатися за інформацією по телефону : +380506288241, +380977975471, 53 3 31.

Програмою передбачається надання довгострокових пільгових кредитів сільським жителям і мешканцям міст районного значення під 3% річних.

Діють спеціальні умови для учасників АТО та багатодітних сімей.