Григорівська сільська рада Присиваської ОТГ
Чаплинський район, Херсонська область

акція від ВСЕУКРАЇНСЬКОГО БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ "СЕРЦЕ ДО СЕРЦЯ"

 

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД

"СЕРЦЕ ДО СЕРЦЯ"

 

 

По всіх регіонах України у період з 2 по 22 квітня 2018 року проходитиме XIII Всеукраїнська благодійна акція ВБФ «Серце до серця» - «Почуй світ!», головною метою якої є збір коштів для дітей з вадами слуху, щоб придбання медичного обладнання для дитячих лікарень області.

Акція відбуватиметься тринадцятий рік поспіль і за цей час уже встигла набути загальнонаціональної підтримки. За дванадцять років діяльності фонду обласним дитячим лікарням було передано медичне обладнання на загальну суму 31 923 461,42 грн. Минулого року спільними зусиллями по всій Україні волонтерами було зібрано 3 181 399, 87 грн., завдяки яким закуплено і передано дитячим обласним лікарням у безоплатне користування медичне обладнання для діагностики і лікування зору.

Минулого року Херсонська область за результатом збору коштів у період проведення акції «Я хочу бачити життя» зібрала - 34 902,82 грн. На зібрані в області кошти було придбано та передано в Херсонську дитячу обласну клінічну лікарню сучасне медичне обладнання, що дало можливість лікувати дітей на більш якісному рівні, а саме:

 

Апарат для динамічної офтальмохромотерапії «Радуга» - 1 шт.

Апарат «Ручеек» для тренування акомодації- 2 шт.

Реквізити для перерахування благодійних внесків: р/р 2600501306399 в Київському Відділенні Центральної Філії ПАТ «КредоБанк», МФО 325365, ЄДРПОУ 34354227, призначення платежу: «Для Херсонської області. Благодійний внесок на придбання медичного обладнання». Партнером акції (з 2 по 22 квітня 2018 року) є ПАТ «КредоБанк», через мережу якого перерахування коштів здійснюється без комісії.« повернутися до списку оголошень