Семінар для платників податків Херсонської ОДПІ Головного управління ДФС у Херсонській області

Відповідно до Плану роботи управління організації роботи Головного управління ДФС у  Херсонській області на ІІ квартал 2018 року та з метою роз'яснення нововведень у сфері оподаткування , на 12 квітня 2018 року о 14 год. 00 хв. зарлановано проведення семінару  для платників податків Херсонської ОДПІ Головного управління ДФС у Херсонській області за участі керівного складу Головного управління ДФС у Херсонській області.

Тема семінару : "Блокування податкових накладних - нові правила. Огляд останніх змін у сфері оподаткування та справляння єдиного внеску. Декларування доходів громадян, отриманих у 2017 році".

Місце проведення заходу : адміністративна будівля Дніпровської районної у м. Херсоні ради за адресою м. Херсон , вул. Перекопська 166.