Григорівська сільська рада Присиваської ОТГ
Чаплинський район, Херсонська область

Розпочато роботу по Програмі «Організація у 2018 році оплачуваних громадських робіт для незайнятого населення с. Григорівка, с. Павлівка, с. Строганівка , с. Іванівка

22 грудня 2017 року на сесії Григорівської сільської ради було прийнято Програму «Організація у 2018 році оплачуваних громадських робіт для незайнятого населення с. Григорівка, с. Павлівка,с. Строганівка , с. Іванівка". 

ВСІ БАЖАЮЧІ МОЖУТЬ ПРИЙНЯТИ УЧАСТЬ У ЦІЙ ПРОГРАМІ

Мета Програми : Залучення   максимально   широкого    кола    незайнятих    мешканців   с. Григорівка, с. Павлівка , с. Строганівка , с. Іванівка до  участі  у  виконанні  громадських та інших  робіт тимчасового характеру, що  дозволить шляхом матеріальної підтримки і адаптації до трудової діяльності безробітних знизити соціальну напругу і вирішувати проблеми сіл у благоустрої, відбудові історико - архітектурних пам’яток, меморіальних поховань та об’єктів соціальної сфери, інформування населення щодо недопущення порушень громадського порядку, інформування населення щодо надання соціальних послуг та проведення інформаційно-просвітницької роботи з особами, сім’ями, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги за місцем проживання, соціального супроводу  осіб які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги за місцем проживання. 

Звертатися у приміщення адмінбудинку в с.Григорівка, вул.Пушкіна, 20

 « повернутися до списку оголошень